Category Massages
bliskie spojrzenie

Jeżeli zależy Ci, aby zatrzymać upływający czas i jak najdłużej cieszyć się młodym wyglądem, kluczowym elementem Twoich starań powinna być systematyczna pielęgnacja okolic oczu. Zastanawiasz się, dlaczego to aż takie ważne? Skóra wokół oczu jest bardzo wrażliwa, o wiele delikatniejsza niż skóra innych partii ciała. Ponadto cerę w okolicach oczu charakteryzuje rzadkie rozmieszczenie włókien kolagenowych i elastynowych, brak komórek tłuszczowych (które stanowią pewne „rusztowanie”, zabezpieczające skórę przed powstawaniem zmarszczek), a także liczne i ruchliwe mięśnie, wpływające na powstawanie tzw. zmarszczek mimicznych. To wszystko oznacza jedno – o wiele szybsze starzenie się skóry w okolicach oczu, które negatywnie wpływa na wygląd całej twarzy.

Jak zatrzymać młode spojrzenie na dłużej?

Wybierając wizytę w Klinice Reha-Med, możesz skorzystać ze specjalnych zabiegów odmładzających okolice oczu, które skomponowaliśmy tak, aby nie tylko pomóc Ci wyeliminować widoczne skutki upływającego czasu, ale także pobudzić odnowę komórkową w najgłębszych partiach skóry właściwej, czyli biologiczne oraz naturalnie odmłodzić Twoje spojrzenie o kilka, a nawet kilkanaście lat!

Poznaj powszechne, urodowe mankamenty okolic oczu:

  • worki i cienie pod oczami,
  • opadające powieki,
  • obrzęki powiek,
  • zmarszczki, tzw. kurze łapki,
  • zagłębienia doliny łez.

W trosce o delikatną skórę okolic oczu oraz w zależności od pożądanych przez Ciebie efektów, w klinice Reha-Med oferujemy Ci następujące zabiegi odmładzające spojrzenie:

Skalpel plazmowy Intraject 

Zabieg Intraject to skuteczny, a przede wszystkim bezpieczny lifting okolic oczu, wykorzystujący innowacyjną energię plazmy azotowej. Podczas zabiegu bazujemy na dwóch rodzajach aktywności. Po pierwsze, z pomocą termoliftingu, wyraźnie napinamy i ujędrniamy skórę wokół oczu, po drugie, dzięki energii plazmowej, inicjujemy naturalną przebudowę naskórka i skóry właściwej. Zabieg Intraject wolny jest od poparzeń, światłouczuleń i innego rodzaju powikłań typowych dla tradycyjnych terapii z użyciem laseroterapii. Dodatkowo Intraject to jedyny zabieg na świecie pozwalający nam na przeprowadzenie bezinwazyjnej blefaroplastyki – czyli zabiegu, korygującego opadające powieki, powstałe w wyniku nagromadzenia luźnej i opadającej skóry na górnej powiece.

Eye logic 

To niezwykle przyjemny oraz efektywny zabieg high-tech na okolice oczu, który działa na trzy główne problemy obszaru konturu oka, tj. zasinienia, opuchnięcia oraz tzw. kurze łapki. Ogromną zaletą tej metody są błyskawiczne efekty, które zaobserwujesz od razu po zejścia z fotela zabiegowego. Na pewno dostrzeżesz, że drobne linie zmarszczek stały się wygładzone, opuchnięcia zostały zredukowane, a cały obszar okolic oczu wygląda na znacznie młodszy, pełen energii i świeżości. Co stoi za sekretem tego zabiegu? To bez wątpienia połączenie podwójnej jonizacji, czyli masażu mechanicznego, który przeprowadzamy specjalnymi elektrodami wałeczkowymi i kulkowymi z masażem manualnym świetnie napinającym skórę oraz poprawiającym krążenie, a także ekskluzywnej maseczki bogatej w aktywne składniki naprawcze i antystarzeniowe, którą zwieńczamy cały zabieg.

Ulfit hifu 

Hight Intensity Focused Ultrasound, czyli wysoko skoncentrowana fala ultradźwiękowa, to prawdziwa rewolucja oraz przełom w terapiach anti-aging. Sięgając po ULFIT HIFU możemy zaoferować Ci nie tylko bezinwazyjny, a zarazem głęboki lifting oraz odnowę skóry twarzy lub ciała, ale także zapewnić efekty w postaci odmłodzenia tak wrażliwych okolic, jak powieki i skóra wokół nich. Wszystko dlatego, że fala ultradźwiękowa bez uszkadzania warstwy naskórka, wywołuje w Twoim organizmie zjawisko polegające na podgrzaniu, a następnie obkurczeniu tkanek, oraz silnej regeneracji „starych” i zniszczonych komórek. Dodatkowo wykonując zabieg, pobudzamy fibroblasty do wzmożonej pracy – produkcji nowych wiązań kolagenu oraz elastyny. Dzięki temu ULFIT HIFU to nasz niezawodny sposób na pozbycie się nawet bardzo głębokich zmarszczek, redukcję cieni pod oczami, napięcie oraz ujędrnienie skóry i zachowanie młodego spojrzenia niezależnie od wieku!

ZAPRASZAMY!