Category Massages
kobieta na plaży

Zbliżający się sezon bikini zmotywował Cię do zadbania o swoją sylwetkę? Z Reha-Med przygotujesz swoje ciało do wakacji szybciej niż mogłabyś się tego spodziewać! Specjalnie z myślą o tobie i wszystkich innych kobietach, które marzą o pięknej i zgrabnej figurze oraz jędrnym ciele, wprowadziliśmy do naszej oferty absolutnie fantastyczne zabiegi Guinot – Techni Minceur oraz Techni Fermete, dzięki którym błyskawicznie wymodelujesz i ujędrnisz ciało jeszcze przed urlopem!

Wyjątkowy masaż i body wrapping – nowe zabiegi Guinot!

Techni Minceur i Techni Fermete to nasze nowe, bezinwazyjne i fantastyczne zabiegi modelujące, które w dwóch prostych krokach pozwolą Ci poprawić wygląd ciała w najważniejszych aspektach:

  • przyczynią się do spalenia zbędnej tkanki tłuszczowej oraz zredukują uciążliwy cellulit, tym samym zmniejszając obwód Twojego ciała nawet o kilka centymetrów!
  • pomogą Ci ujędrnić, wzmocnić i uelastycznić skórę ciała, wygładzić jej powierzchnię oraz poprawić koloryt, abyś była jeszcze bardziej oczarowana efektami swojej spektakularnej metamorfozy.

Krok 1. Pozbądź się tkanki tłuszczowej dzięki Techni Minceur

Techni minceur to znakomity zabieg z linii Guinot, który wykorzystujemy w celu szybkiej likwidacji podskórnej tkanki tłuszczowej oraz w terapiach antycellulitowych. To również niezawodna metoda wyszczuplania konkretnych partii ciała, takich jak pośladki, uda, brzuch czy ramiona, dzięki której zauważysz zmniejszenie obwodu ciała nawet o kilka centymetrów, redukcję cellulitu i poprawę wyglądu całej sylwetki. Możliwe jest to dzięki kilku procesom, które zachodzą w Twoim organizmie podczas 60-minutowej sesji z Techni Minceur. Przede wszystkim dzięki pobudzonemu krążeniu krwi i limfy, co przekłada się na lepsze odżywienie i dotlenienie tkanek, rozbiciu komórek tłuszczowych oraz przyspieszonemu metabolizmowi, który pozwala Ci pozbyć się nie tylko tłuszczy, ale też wszelkich toksyn oraz zalegającej wody. Jesteś ciekawa, jak pomożemy Ci to wszystko osiągnąć? Poznaj nasz plan działania!

Zaczynamy od masażu modelująco-antycellulitowego, do którego wykonania używamy unikatowego, opracowanego w laboratorium marki Guinot, koncentratu na bazie kofeiny, kompleksu isoslim oraz kompleksu biotechnologicznego. Wszystkie te składniki, które połączone są w jedno serum, niezawodnie przyspieszają metabolizm komórek lipidowych, uniemożliwiając dalsze odkładanie się tłuszczy. Dzięki czemu, obwód twojego ciała się zmniejszy oraz spalisz tkankę tłuszczowa w miejscu, na którym najbardziej Ci zależy!

Następnie przechodzimy do body wrappingu, czyli owinięcia Twojego ciała bandażami nasączonymi aktywnymi składnikami wykorzystanymi przez nas podczas masażu. Ucisk wywołany owinięciem silnie pobudza krążenie krwi oraz wytwarza ciepło, które otwiera pory i pozwala wnikać składnikom aktywnym w głąb skóry, a więc zapewnia Ci jeszcze lepsze rezultaty zabiegu!

Krok 2. Poprawa napięcia i jędrności skóry po zabiach modelujących

Po zabiegach modelujących, a także po ciąży i odchudzaniu skóra często traci dawną jędrność i sprężystość. Odzyskać młodą kondycję skóry ciała pomoże Ci drugi etap zabiegu Guinot, jakim jest Techni Fermete! Specyfika zabiegu podobna jest do tej wykorzystanej w sesji modelującej – sięgamy po bandaże nasączone aktywnymi skalnikami i specjalistyczny masaż cała, który jednak, zamiast na rozbijanie komórek tłuszczowych, ukierunkowany jest na pobudzenie ukrwienia skóry, poprawę jej struktury oraz wyglądu. Dajemy Ci słowo, że efektami, jakie idealnie dopełnią Twoją nową, piękną sylwetkę i jakie zauważysz po zabiegu Techni Fermete będzie zregenerowana, napięta, wygładzona, jędrniejsza oraz widocznie odmłodzona skóra ciała!

ZAPRASZAMY!