Category Massages
oczyszczona twarz

Skóra twarzy jest naszą wizytówką, więc nic dziwnego, że chciałabyś, aby jak najdłużej zachowała ona młody i atrakcyjny wygląd. Niestety, cera pozbawiona odpowiedniej pielęgnacji szybko zdradza negatywne skutki upływającego czasu, takie jak zmarszczki, szary i ziemisty odcień, czy zanik owalu twarzy. Istnieją jednak sposoby, dzięki którym nie tylko uchronisz skórę przed przedwczesnym starzeniem się, ale także cofniesz zmiany, jakie czas zdążył już na Twojej twarzy odcisnąć. Rozwiązaniem są innowacyjne możliwości medycyny estetycznej, które oferujemy Ci w naszej Klinice!

Młodsza i piękniejsza skóra? W Reha-Med skutecznie się tym zajmiemy!

W Reha-Med doskonale znamy Twoje potrzeby, a dodatkowo wiemy, jakie zabiegi w dziedzinie odmładzania skóry twarzy, szyi i dekoltu przynoszą najlepsze oraz najszybciej zauważalne efekty. Dzięki nim umiejętnie walczymy z objawami starzenia się skóry, działając na aż dwa komponenty twarzy, czyli na jakość faktury oraz kształt twarzy. Dodatkowo oferowane przez nas światowej klasy zabiegi połączone z naszą wiedzą oraz zaangażowaniem przekładają się nie tylko na skuteczność, ale też bezpieczeństwo i komfort podczas każdej Twojej wizyty.

Odmładzanie twarzy – kiedy warto wykonać zabieg?

Zabiegi odmładzania skóry twarzy, wykonywane w Reha-Med, przeznaczone są zarówno dla osób młodych, które zauważyły pierwsze oznaki starzenia się skóry lub którym zależy na skutecznej profilaktyce anti-aging, jak i dla osób ze skórą dojrzałą, u której widoczne są już dużo głębsze oraz wyraźniejsze zmiany.

Nasze najlepsze zabiegi anti-aging - poznaj bestsellerową trójkę!

 1. Ulfit Hifu – podczas zabiegu urządzeniem Ulfit Hifu wykorzystujemy zjawisko zogniskowanej fali ultradźwiękowej. Dzięki temu bez naruszania naskórka uzyskujemy efekt głębokiego liftingu oraz odmłodzenia skóry na poziomie komórkowym! Oznacza to, że w sposób bezinwazyjny selektywnie podgrzewamy tkanki, które w wyniku ciepła obkurczają się, intensywnie regenerują oraz uruchamiają proces tworzenia nowych wiązań kolagenu i elastyny.
 2. Xlase Plus – to wyjątkowe urządzenie laserowe nominowane do Perły Dermatologii Estetycznej 2018 roku. Podczas sesji zabiegowej wykorzystujemy selektywną fototermolizę, która pozwala nam w sposób nieablacyjny, czyli bez uszkodzenia naskórka, dotrzeć do najgłębszych warstw skóry właściwej, gdzie stymulujemy aktywność fibroblastów i poprawiamy jakość istniejących już włókien kolagenowych.
 3. Focus RF+ - zabieg polega na bezpiecznym i efektywnym odmładzaniu skóry za pomocą dobroczynnych fal radiowych. Podczas sesji przekazując energię przez naskórek, działamy na skórę właściwą, w której uruchamiamy proces neokolagenacji, czyli produkcji nowego białka kolagenu i elastyny. Co ważne Focus Rf+ gwarantuje niemal natychmiastowe efekty w postacie napięcia, zagęszczenia i wygładzenia skóry, które zauważysz od razu po zabiegu.

Efekty terapii odmładzającej w Reha-Med.

 • lifting twarzy, szyi i dekoltu
 • odmłodzenie okolic oczu (podniesienie powiek, redukcja „kurzych łapek”)
 • ujędrnienie oraz zagęszczenie skóry
 • uniesienie i wyostrzenie owalu twarzy
 • redukcja głębokich zmarszczek
 • likwidacja podwójnego podbródka
 • usunięcie przebarwień
 • wygładzenie, rozświetlenie oraz rewitalizacja skóry

Główne zalety naszych zabiegów

 • W Reha-Med pracujemy wyłącznie na medycznych, renomowanych urządzeniach.
 • Oferujemy bezinwazyjne metody odmładzania skóry, które są alternatywą dla chirurgii plastycznej.
 • Gwarantujemy Ci najwyższy stopień bezpieczeństwa oraz komfortu.
 • Podczas zabiegów działamy na najgłębsze warstwy skóry właściwej, uruchamiając w nich regenerację starych włókien kolagenu oraz produkcję nowych wiązań. Dlatego efekty naszych zabiegów są trwałe.
 • Wybierając terapię w Reha-Med nie musisz obawiać się nienaturalnego efektu. Nasi specjaliści pomogą Ci odmłodzić skórę twarzy, bez zmienienie jej rysów!

ZAPRASZAMY!