Category Organic
xlase

Kłopotliwe, pękające naczynka to coraz powszechniejszy problem natury estetycznej. Dotknąć może osoby w każdym wieku, a najczęstszym powodem tworzenia się tych nieestetycznych zmian są nieprawidłowości w funkcjonowaniu układu krążenia lub różnorodne zmiany hormonalne. Nie bez znaczenia są również czynnik zewnętrzne, takie jak ekspozycja na słońce, korzystanie solarium, wystawianie skóry na działanie wiatru lub nagłe, gwałtowne zmiany temperatur, a także stosowanie leków sterydowych. Jeśli i Ty borykasz się z czerwonymi plamkami, jak najszybciej powinnaś pomyśleć o specjalistycznej terapii. Musisz wiedzieć, że skóra naczyniowa nie jest Twoim wyrokiem, a jej pełne wyleczenie jest możliwe dzięki zabiegom laserowym, które są obecnie najskuteczniejszą metodą zamykania naczyń krwionośnych oraz punktów rubinowych na każdym obszarze ciała.

W naszej klinice korzystamy z rewolucyjnego urządzenia, jakim jest Xlase Plus, który dzięki zastosowaniu wysokiej energii oraz odpowiedniej długości fali pozwala nam na skutecznie zamknięcie wybranych naczynek, nawet na najwrażliwszych partiach ciała, bez uszkodzenia otaczającej zmianę skóry. A to wszystko w zaskakująco szybki, bezpieczny oraz wysoce komfortowy sposób!

Zastosowanie lasera xlase plus

 • terapia powierzchownych i głęboko umiejscowionych naczyń krwionośnych
 • likwidacja tzw. „pajączków”
 • korekcja żylaków
 • zamykanie naczyniaków gwiaździstych, rubinowych, płaskich

Innowacyjna technologia xlase plus

Laser XLASE PLUS to zaawansowane technologiczne urządzenie, które emituje wiązkę energii z pasmem absorpcji sięgającej 1064 nm. Taka długość fali ma zdolność wnikania do najgłębszych warstw skóry, gdzie omijając okoliczne tkanki, skupia się tylko na miejscu wymagającym leczenia, po czym pozwala na skuteczne korygowanie różnego rodzaju zmian naczyniowych, a w efekcie uzyskanie bardzo dobrego efektu estetycznego. Decydując się na metodę laserowej terapii naczyń, nie musisz obawiać się bolesnego zabiegu obarczonego ryzykiem powikłań w postaci blizn czy podrażnień. W naszej klinice o Twój komfort i bezpieczeństwo dbamy na każdym etapie wizyty, zawsze zapewniając Ci indywidualny schemat leczenia z wykorzystaniem najodpowiedniejszych dla Twojej skóry parametrów zabiegu.

Jak wygląda zabieg

Podczas zabiegu wykorzystujemy wysoce precyzyjną wiązkę światła laserowego, które przenikając przez skórę, dociera do naczyń krwionośnych, a następnie w wyniku procesu termolizy, zamieniane jest w ciepło. Gwałtowny wzrost temperatury natychmiast oddziałuje na miejscowo nagromadzoną hemoglobinę zawartą w budujących naczynko krwinkach. Takie działania prowadzą do odparowania wody znajdującej się w naczyniach, które następnie ulegają wysuszeniu, a w ostateczności całkowitemu obumarciu. Nieestetyczna czerwona zmiana w szybkim tempie zostaje wchłonięta przez organizm i całkowicie znika z powierzchni skóry.

Przeciwwskazania do zabiegu

 • ciąża oraz okres karmienia piersią
 • choroby wirusowe, bakteryjne, grzybicze
 • łuszczyca oraz inne choroby autoimmunologiczne
 • choroby nowotworowe
 • miażdżyca, cukrzyca, zakrzepica
 • choroby nadciśnieniowe
 • rozrusznik serca
 • świeża opalenizna
 • terapia retinoidami

Efekty końcowe

Małe, pojedyncze naczynia ulegają wyleczeniu już po jednej sesji aparatem XLASE PLUS, natomiast jeśli borykasz się z większymi zmianami, zalecamy serię kilku zabiegów, w kilkutygodniowych odstępach czasu. Metoda laserowego zamykania naczyń to doskonałe rozwiązanie, które pozwoli Ci odzyskać piękną, jednolitą, naturalnie wyglądającą skórę. Dodatkowo nie jesteś ograniczona długim czasem rekonwalescencji, wystarczy jedynie, że zastosujesz się do kilku zaleceń pozabiegowych, które jednak absolutnie nie kolidują z normalną, codzienną aktywnością.

ZAPRASZAMY!