Bezpieczeństwo

W trosce o Państwa bezpieczeństwo, dbamy o wysoki standard świadczonych usług.

  • W naszej klinice personel pracuje wg precyzyjnie określonych standardów  w zakresie przeprowadzania zabiegów  kosmetologicznych, trychologicznych, medycznych  oraz fizjoterapeutycznych.
  • Każdy z klientów traktowany jest bardzo indywidualnie, począwszy od konsultacji poprzez dobór odpowiedniego planu terapeutycznego.
  • Zespół ekspertów Reha-Med  przywiązuje ogromną wagę do przestrzegania tych procedur oraz stosowania polityki jakości. Naszym celem jest  zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa i komfortu klientów przy najwyższej skuteczności zabiegów.
  • Dysponujemy specjalistyczną aparaturą, dostępną tylko w najlepszych klinikach na świecie, wdrażamy rygorystyczne procedury zabiegowe, wprowadzając przy tym liczne udogodnienia dla pacjentów.
  • W naszej klinice usługi wykonywane są tylko i wyłącznie przez osoby posiadające doświadczenie i wykształcenie kierunkowe.
  • Personel nieustannie podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w konferencjach, szkoleniach, targach oraz warsztatach.
  • Podczas zabiegów wykorzystujemy tylko i wyłącznie rekomendowane produkty  zabiegowe, dlatego też w klinice nie ma możliwości, aby zabieg został wykonany w oparciu o zamienne produkty. 
  • Aparatura zabiegowa regularnie jest serwisowana, co czyni iż nasze zabiegi są nie tylko skuteczne, ale  przede wszystkim bezpieczne dla Państwa zdrowia.

NOTA PRAWNA

Właścicielem niniejszej strony internetowej jest Reha-Med Anna Borowiecka  z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim.

Informacje zamieszczone i udostępnione na niniejszej stronie internetowej nie mogą zostać uznane za konsultację i/lub poradę medyczną. Treści zawarte na stronie www.rehamedgorzow.pl  mają charakter wyłącznie informacyjny, oparty o standardowo występujące przypadki i nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. W każdym przypadku, osoby zainteresowane usługami  kliniki Reha-Med Anna Borowiecka, powinny zasięgnąć konsultacji medycznej, trychologicznej  lub kosmetologicznej w klinice. Jakiekolwiek treści informacyjne zawarte na niniejszej stronie internetowej są aktualne na dzień ich zamieszczenia.

Treści i materiały udostępnione na  stronie internetowej www.rehamedgorzow.pl  nie mogą być bez pisemnej zgody Reha-Med  Anna Borowiecka kopiowane i wykorzystywane w celach publicznych lub komercyjnych. Wszelkie materiały zawarte na niniejszej stronie internetowej są chronione prawami autorskimi lub prawami ochronnymi wynikającymi z rejestracji znaków towarowych.

Zespół