Etykieta

Dla wygody i komfortu korzystania z zabiegów kosmetologicznych, rytuałów oraz zabiegów z zakresu trychologii i medycyny estetycznej w Klinice Reha - Med przygotowaliśmy przewodnik, informujący o szczegółach przygotowania do wizyty w klinice oraz przedstawiający regulamin korzystania z naszych usług.

Zasady ogólne

1. Prosimy o punktualne przybycie do Kliniki. Szanujemy czas naszych klientów – w przypadku spóźnienia się na zabieg zakończy się on o wcześniej planowanej godzinie tak, by nie opóźniać terminów wizyt następnych gości Kliniki Reha - Med.

2. W przypadkach losowych rezerwację należy odwołać najpóźniej 24 godziny przed planowanym terminem wizyty.

3. W Klinice nie przyjmujemy osób w stanie nietrzeźwym, pod wpływem środków odurzających oraz narkotyków, a także klientów zachowujących się w sposób naruszający spokój i dobre obyczaje.

Etykieta

1. Klinika Reha - Med to miejsce wyciszenia i odpoczynku, dlatego też prosimy o zachowanie spokoju, ograniczenie korzystania z telefonów komórkowych oraz nie zakłócanie relaksu pozostałych klientów.

2. W trakcie pierwszej wizyty zakładamy Kartę Klienta. Dla bezpieczeństwa zabiegów przeprowadzanych w Naszej Klinice, w niektórych przypadkach, personel może poprosić o dodatkowe informacje dotyczące stanu zdrowia. Zabieg nie zostanie wykonany jeśli stan zdrowia Klienta wyklucza taką możliwość.

3. Do przeprowadzenia niektórych zabiegów konieczne będzie częściowe lub całkowite rozebranie się. W tej sytuacji klienci otrzymają jednorazową bieliznę, a w trakcie wykonywania zabiegu miejsca intymne dodatkowo zakryte będą ręcznikami. W Klinice Reha -Med wszystkie zabiegi są tak przygotowane, by zapewnić dyskretne warunki i bezstresowe korzystanie z oferty.

4. Dokładamy wszelkich starań, by Klinika Reha - Med była miejscem przyjaznym dla klientów. Jeśli w trakcie trwania zabiegu klient poczuje dyskomfort psychiczny bądź fizyczny prosimy o przekazanie tej informacji personelowi. Takie działanie pozwoli zmienić warunki tak, aby osoba korzystająca z zabiegu mogła odzyskać spokój i znów w pełni cieszyć się z relaksu.

5. W Reha - Med obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów.

6. W Klinice nie ma możliwości pozostawienia dzieci bez opieki. Osoby towarzyszące klientom Reha - Med będą mogły poczekać w miejscu wyznaczonym przez personel – w gabinecie znajduje się korzystający z zabiegu i pracownik Reha - Med.

7. Nie zalecamy przeprowadzenia zabiegów co najmniej 8 godzin od wykonania depilacji oraz po skorzystaniu z solarium.

8. Mężczyźni przed wykonaniem zabiegu na twarz proszeni są o usunięcie zarostu – golenie powinno nastąpić co najmniej 4 godziny przed wizytą w Klinice.

Reha -Med to klinika stworzona z myślą o zapewnieniu wysokiej jakości usług przeprowadzanych w przyjemnej, pełnej relaksu i zaufania atmosferze.
Prosimy o współpracę w przestrzeganiu regulaminu dla zachowania charakteru tego wyjątkowego miejsca.