Hydra Peeling PH Guinot

Hydra Peeling redukuje widoczne oznaki starzenia się skóry, ujednolica koloryt skóry, koryguje przebarwienia i rozświetla cerę. Eliminuje martwe komórki, stymuluje aktywność komórkową skóry i odnawia skórę.

HYDRA PH PEELING:
zawiera kwas laktobionowy, który rozluźnia połączenia między komórkami oraz kwas fitowy wykazujący działanie złuszczające.
MASAŻ HYDRA NEUVE:
regeneruje komórki skóry i równoważy pH, a dzięki zawartości dermostymuliny (z owoców passiflory), stymuluje aktywność komórkową i odnawia skórę.
MASKA HYDRA BEAUTE:
zawiera kompleks ActiCalm, który łagodzi i potęguje efekt pielęgnacyjny oraz olej z lnianki odżywiający skórę i odbudowujący barierę ochronną.

FEM_HYDRA_PEELING_Texture_2020_TYPE-B_0168

Technologia

Niebywała skuteczność zabiegu ULFIT wynika z nowatorskiego zastosowania w urządzeniu technologii wysokoenergetycznej fali ultradźwiękowej, zwanej w skrócie HIFU. Dzięki zastosowaniu tak specyficznej fali w skórze dokonuje się proces koagulacji, rozpoczyna proces kolagenogenezy, regeneracji zwiotczałych włókien kolagenowych i obkurczenia tkanek przy bardzo wysokiej temperaturze (od 65 do 75 stopni C), a co charakterystyczne dla zastosowania fal ultradźwiękowych – w trakcie tego procesu, który błyskawicznie stymuluje skórę do wzmożonej produkcji kolagenu – nie są uszkadzane tkanki sąsiadujące z poddanym leczeniu obszarem. Zabieg jest całkowicie bezpieczny, prawie bezbolesny, nieinwazyjny i nie wymaga okresu rekonwalescencji, bezpośrednio po zabiegu pacjent może wrócić do codziennych zajęć. Dużą zaletą jest to, iż zabiegi można wykonywać przez cały rok. Pierwsze efekty są widoczne bezpośrednio po zabiegu, pełen efekt po 6 miesiącach.

Precyzja i szybkie efekty

ULFIT wyposażony jest w komplet specjalnych aplikatorów umożliwiających precyzyjne działanie na różnych głębokościach tkanki. Na twarz można stosować trzy różne głębokości, aby dostać się do trudno dostępnych obszarów. Ponadto, technologia MCFU działa na podskórna warstwę tłuszczu, aby usunąć z niej wyselekcjonowane komórki tłuszczowe i uzyskać doskonałą sylwetkę.

Hydra Peeling PH Guinot

Wskazania:

  • lifting twarzy, szyi i dekoltu, również delikatnych okolic oczu i ust,
  • ujędrnienie wiotkiej skóry twarzy i ciała, np. policzków, ramion, brzucha, pośladków, dekoltu, ud,
  • wygładzenie płytkich i głębokich zmarszczek,
  • wyszczuplanie ciała, redukcja obwodów,
  • trwała redukcja tkanki tłuszczowej,
  • redukcja obwisłej skóry na ciele np . skóry ramion tzw. Pelikany,
  • redukcja tzw. „drugiego podbródka”,
  • zapobieganie utracie jędrności skóry na twarzy i ciele,
  • rozświetlenie skóry,
  • podwójny podbródek.

Hydra Peeling PH Guinot