Intraject - skalpel plazmowy

BLEFAROPLASTYKA POWIEK GÓRNYCH ORAZ GŁĘBOKI TERMOLIFTING

Intraject - skalpel plazmowy

Jest to pierwszy niechirurgiczny zabieg z medyczną certyfikacją oraz badaniami klinicznymi potwierdzającymi skuteczność w redukcji płytkich i głębokich zmarszczek, redukcji nadmiaru skóry na powiekach oraz termoliftingu.

Skalpel plazmowy w urządzeniu Intraject wykorzystuje do regeneracji skóry technologię plazmy azotowej dostarczaną z plazmy, a nie światła czy RFu. Plazma jest czwartym stanem skupienia materii, w którym elektrony są usuwane z atomów, tworząc zjonizowany gaz. Fala plazmowa dostarcza energię plazmową, wyjątkową energię cieplną, bez bezpośredniego kontaktu ze skórą. Plazma jest emitowana w milisekundowym impulsie, dostarczając energię do określonych tkanek bez opierania się na chromoforach. Energia cieplna jest równomiernie absorbowana przez skórę, tworząc prawidłowe warunki naturalnych czynników wzrostu dla nowego kolagenu i procesu regeneracji skóry dla jej naturalnego, młodszego wyglądu.
Ta technologia może być stosowana przy różnych energiach, dla różnych głębokości i rezultatów, od powierzchownego złuszczania naskórka do głębszej regeneracji skóry właściwej. Fala plazmowa wytwarza minimalny efekt cieplny w przylegających tkankach niezależnie od czasu aplikacji. Plazma równocześnie wpływa na wiele obszarów. Testy kliniczne pokazują nieporównywalny wpływ na zmarszczki (płytkie i głębokie), poluźnienie skóry, odbudowę skóry, blizny potrądzikowe, zmniejszenie porów, przebarwienia, napięcie skóry-i wszystko w jednym momencie. Fala plazmowa posiada unikalną zdolność do stymulowania ciągłej poprawy stanu skóry, nawet rok po zabiegu. Procedura pobudza wytworzenie się suchej powłoki na powierzchni skóry, która złuszcza się po kilku dniach do zabiegu.

Istnieje możliwość wyboru różnej kombinacji zabiegów, w zależności od problemu terapeutycznego i okresu rekonwalescencji. Okres regeneracji jest znacząco krótszy w porównaniu z innymi procedurami, i pielęgnacja pozabiegowa jest znacznie łatwiejsza. Nawet przy bardzo mocnych zabiegach okres całkowitej regeneracji skóry nie przekracza jednego tygodnia.

Czas trwania zabiegu:

30 - 40 min,

 

Częstotliwość zabiegu:

seria 2-4 zabiegów w odstępach min. 30 dni.

 

Dla kogo:

dla osób borykających się z problemem:
● opadającej powieki,
● poprawy jędrności i gęstości skóry,
● rozstępów,
● blizn potrądzikowych,
● blizn i bliznowców
● przebarwień skóry (plamy starcze, plamy posłoneczne)
● brodawek,
● mięśniaków,
● złogów cholesterolu.
Rezultaty:
● lifting okolicy oka,
● lifting szyi,
● modelowanie twarzy,
● redukcja zmarszczek powierzchniowych i głębokich,
● redukcja blizn,
● redukcja przebarwień,
● usunięcie zmian skórnych: brodawek, mięśniaków.

 

Zalecenia:

● nie wolno zdrapywać strupków,
● nie wolno opalać się co najmniej 4 tygodnie po zabiegu – również w solarium, należy stosować wysoką fotoprotekcję – filtr min. 50 oraz preparaty regenerujące skórę,
● stosować kosmetyki łagodzące i regenerujące,
● delikatnie skórę osuszać, nie trzeć, nie drażnić,
● przez 3 miesiące nie wykonywać zabiegów złuszczających i laserowych w miejscach poddanych zabiegowi,
● unikać korzystania z basenu i sauny.

 

Przeciwwskazania:

● hemofilia,
● terapia retinoidami,
● ostra cukrzyca,
● rozrusznik, niewydolność serca,
● zakrzepica, zapalenie żył, nadciśnienie, niedociśnienie,
● ciąża, laktacja,
● operacje plastyczne (min. 1 rok),
● nowotwór (do 5 lat po terapii).