Category Natural
Trwała redukcja tkanki tłuszczowej dzięki Ulfit HIFU!

Jeśli kiedykolwiek próbowałaś zrzucić zbędne kilogramy za pomocą ćwiczeń oraz diety, wiesz na pewno, że to zadanie bardzo trudne, wymagające nie tylko poświęcenia, ale i długiego czasu w oczekiwaniu na efekty. Wszelkie zapewnienia o cudownych sposobach gwarantujących błyskawiczne rezultaty w postaci smuklejszej sylwetki, mogą wydać Ci się jedynie złudną obietnicą, ale czy naprawdę nie ma sposobu na szybką, skuteczną i co ważne – trwałą redukcję tkanki tłuszczowej? Jako eksperci odpowiadamy – tym cudownym rozwiązaniem jest przełomowa technologia Ulfit HIFU, wykorzystująca zogniskowaną falę ultradźwiękową, która nie tylko skutecznie odchudza, ale jednocześnie ujędrnia i biologicznie odmładza skórę bez skalpela i długiego okresu rekonwalescencji!

Redukcja tkanki tłuszczowej z Ulfit HIFU to:

 • jedna z najskuteczniejszych metod walki z otyłością i nadmierną tkanką tłuszczową,
 • możliwość wyszczuplenia konkretnej partii ciała,
 • metoda, która daje szybkie i spektakularne efekty,
 • alternatywa dla chirurgicznej liposukcji,
 • bezinwazyjna i bezbolesna metoda, która pozwoli Ci spełnić marzenia o smukłej sylwetce.

Zbawienne ultradźwięki – jak ddziałają?

Urządzenie Ulfit HIFU wyposażone jest w dwie innowacyjne głowice, które nie tylko działają na różnych głębokościach skóry (1,5 -13 mm), bez naruszania ciągłości naskórka, nerwów i naczyń krwionośnych, ale też pozwalają nam niszczyć komórki tłuszczowe w dwojaki sposób:

 1. Termiczny (tkanka tłuszczowa absorbuje falę ultradźwiękową, która przyczynia się do zwiększenia temperatury tkanki i następnie jej koagulacji)
 2. Mechaniczny (wewnątrz komórki wytwarzane są pęcherzyki gazu, które w wyniku narastającego ciśnienia niszą jej strukturę).

Dzięki temu podczas jednego zabiegu docieramy do podskórnie zlokalizowanej tkanki tłuszczowej i doprowadzamy do rozbicia komórek tłuszczowych, które natychmiast uwalniają nagromadzony w sobie tłuszcz, odpowiadający za większy obwód Twojego ciała, kilka kilogramów więcej i oczywiście za cellulit. Zastanawiasz się, co dzieje się z uwolnionym w wyniku zabiegu tłuszczem? Jest on transportowany do krwiobiegu, a następnie skutecznie usuwany z organizmu za pomocą Twojego metabolizmu. Dlatego właśnie odchudzanie za pomocą fali ultradźwiękowej Ulfit HIFU cieszy się tak ogromną popularnością – zapewnia Ci szybkie, skuteczne, a co najważniejsze trwałe efekty w postaci redukcji wagi i mniejszego obwodu ciała!

Smukła sylwetka to nie wszystko!

Gdy wykorzystywana przez nas fala ultradźwiękowa przeniknie przez warstwę naskórka i dotrze do skóry właściwiej – przyczyni się do rozpoczęcia procesu kolagenogenezy, czyli intensywnej i naturalnej regeneracji zwiotczałych włókien kolagenowych, obkurczenia tkanek oraz stymulacji fibroblastów do produkcji nowych wiązań kolagenu i elastyny. Taki proces zapewni Ci biologiczne odmłodzenie tkanek, co przekłada się na ujędrnienie, zagęszczenie i wygładzenie Twojej skóry!

W Klinice Reha-Med indywidualnie dobierzemy dla Ciebie parametry zabiegu, tak aby odpowiadały one Twoim potrzebom oraz ilości tkanki tłuszczowej, którą chcesz usunąć. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić Ci niesamowite efekty w krótkim czasie i bez żadnego poświęcenie z Twojej strony – po zabiegu zauważysz redukcję cellulitu oraz mniejszy (nawet o 8 centymetrów!) obwód ciała, a dodatkowo będziesz cieszyć się jędrniejszą, wyraźnie napiętą i gładszą skórą!

Przeciwwskazania:

 • choroby serca,
 • choroby nowotworowe,
 • ciąża, połóg,
 • rozrusznik serca i metalowe implanty w ciele,
 • cukrzyca,
 • nadczynność tarczycy,
 • przerwana ciągłość naskórka,
 • epilepsja,
 • stwardnienie rozsiane.

ZAPRASZAMY!