Category Natural

Jeśli kiedykolwiek próbowałaś zrzucić zbędne kilogramy za pomocą ćwiczeń oraz diety, wiesz na pewno, że to zadanie bardzo trudne, wymagające nie tylko poświęcenia, ale i długiego czasu w oczekiwaniu na efekty. Wszelkie zapewnienia o cudownych sposobach gwarantujących błyskawiczne rezultaty w postaci smuklejszej sylwetki, mogą wydać Ci się jedynie złudną obietnicą, ale czy naprawdę nie ma sposobu na szybką, skuteczną i co ważne – trwałą redukcję tkanki tłuszczowej? Jako eksperci odpowiadamy – tym cudownym rozwiązaniem jest przełomowa technologia Ulfit HIFU, wykorzystująca zogniskowaną falę ultradźwiękową, która nie tylko skutecznie odchudza, ale jednocześnie ujędrnia i biologicznie odmładza skórę bez skalpela i długiego okresu rekonwalescencji!

Redukcja tkanki tłuszczowej z Ulfit HIFU to:

 • jedna z najskuteczniejszych metod walki z otyłością i nadmierną tkanką tłuszczową,
 • możliwość wyszczuplenia konkretnej partii ciała,
 • metoda, która daje szybkie i spektakularne efekty,
 • alternatywa dla chirurgicznej liposukcji,
 • bezinwazyjna i bezbolesna metoda, która pozwoli Ci spełnić marzenia o smukłej sylwetce.

Zbawienne ultradźwięki – jak ddziałają?

Urządzenie Ulfit HIFU wyposażone jest w dwie innowacyjne głowice, które nie tylko działają na różnych głębokościach skóry (1,5 -13 mm), bez naruszania ciągłości naskórka, nerwów i naczyń krwionośnych, ale też pozwalają nam niszczyć komórki tłuszczowe w dwojaki sposób:

 1. Termiczny (tkanka tłuszczowa absorbuje falę ultradźwiękową, która przyczynia się do zwiększenia temperatury tkanki i następnie jej koagulacji)
 2. Mechaniczny (wewnątrz komórki wytwarzane są pęcherzyki gazu, które w wyniku narastającego ciśnienia niszą jej strukturę).

Dzięki temu podczas jednego zabiegu docieramy do podskórnie zlokalizowanej tkanki tłuszczowej i doprowadzamy do rozbicia komórek tłuszczowych, które natychmiast uwalniają nagromadzony w sobie tłuszcz, odpowiadający za większy obwód Twojego ciała, kilka kilogramów więcej i oczywiście za cellulit. Zastanawiasz się, co dzieje się z uwolnionym w wyniku zabiegu tłuszczem? Jest on transportowany do krwiobiegu, a następnie skutecznie usuwany z organizmu za pomocą Twojego metabolizmu. Dlatego właśnie odchudzanie za pomocą fali ultradźwiękowej Ulfit HIFU cieszy się tak ogromną popularnością – zapewnia Ci szybkie, skuteczne, a co najważniejsze trwałe efekty w postaci redukcji wagi i mniejszego obwodu ciała!

Smukła sylwetka to nie wszystko!

Gdy wykorzystywana przez nas fala ultradźwiękowa przeniknie przez warstwę naskórka i dotrze do skóry właściwiej – przyczyni się do rozpoczęcia procesu kolagenogenezy, czyli intensywnej i naturalnej regeneracji zwiotczałych włókien kolagenowych, obkurczenia tkanek oraz stymulacji fibroblastów do produkcji nowych wiązań kolagenu i elastyny. Taki proces zapewni Ci biologiczne odmłodzenie tkanek, co przekłada się na ujędrnienie, zagęszczenie i wygładzenie Twojej skóry!

W Klinice Reha-Med indywidualnie dobierzemy dla Ciebie parametry zabiegu, tak aby odpowiadały one Twoim potrzebom oraz ilości tkanki tłuszczowej, którą chcesz usunąć. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić Ci niesamowite efekty w krótkim czasie i bez żadnego poświęcenie z Twojej strony – po zabiegu zauważysz redukcję cellulitu oraz mniejszy (nawet o 8 centymetrów!) obwód ciała, a dodatkowo będziesz cieszyć się jędrniejszą, wyraźnie napiętą i gładszą skórą!

Przeciwwskazania:

 • choroby serca,
 • choroby nowotworowe,
 • ciąża, połóg,
 • rozrusznik serca i metalowe implanty w ciele,
 • cukrzyca,
 • nadczynność tarczycy,
 • przerwana ciągłość naskórka,
 • epilepsja,
 • stwardnienie rozsiane.

ZAPRASZAMY!