NOWOŚCI

02.09.2019
Jak pielęgnować cerę tłustą?
Cera tłusta to jedna z najbardziej problematycznych, a jednocześnie najczęściej występujących typów cery, która charakteryzuje się nadmierną produkcją sebum, często licznymi niedoskonałościami oraz ziemisto-szarożółtym kolorytem. I choć pielęgnacja takiej skóry jest bardzo wymagająca, to wcale nie oznacza, że jako posiadaczka cery tłustej nie możesz cieszyć się jej pięknym, zdrowym i zadbanym wyglądem. Jak więc powinnaś dbać o taki rodzaj cery i jakie zabiegi kosmetyczne wybrać, aby poprawić stan skóry stale przetłuszczającej się i utrzymać jej doskonałą kondycję przez długi czas – to wszystko zdradzimy Ci w naszym artykule.
16.08.2019
Dlaczego bandaże Arosha to prawdziwy hit wśród zabiegów na ciało?
Każda z nas posiada własną definicję perfekcyjnej sylwetki i każda ma inne oczekiwania względem zabiegów dedykowanych wysmukleniu oraz pielęgnacji ciała. Z pewnością jednak niemal wszystkie kobiety łączy jedno marzenie – zgrabna figura bez widocznego cellulitu oraz młoda, jędrna skóra. Jeśli i Ty utożsamiasz się z taką definicją piękna, pomożemy Ci ją osiągnąć dzięki bezinwazyjnemu, niesamowicie przyjemnemu oraz, co najważniejsze, wyjątkowo skutecznemu zabiegowi owijania ciała bandażami Arosha, który jest prawdziwym hitem nie tylko naszej kliniki, ale też całej współczesnej kosmetologii!
10.08.2019
Zadbaj o swoją cerę latem!
Lato to uwielbiana przez wielu pora roku, która nie zawsze jest łaskawa dla… Twojej skóry. Wysoka temperatura i ostre promieniowanie słoneczne to czynniki, które z jednej strony ograniczają pole manewru dla zabiegów kosmetycznych, z drugiej w przypadku braku odpowiedniej pielęgnacji, gwałtownie pogarszają stan cery. Dlatego, jeśli chcesz cieszyć się piękną, promienną i zdrową cerą w czasie wakacji, warto, abyś poznała kilka złotych zasad, które pozwolą Ci zachować świetną kondycję cery zarówno podczas upalnych dni, jak i późniejszych miesięcy. Zasada numer jeden? W wakacyjnej pielęgnacji postaw na zabiegi kosmetyczne, znajdujące się w ofercie Reha-Med, które świetnie sprawdzają się latem i które zapewnią Twojej skórze wszystko, czego potrzebuje!