Klinika zdrowych włosów

Klinika Zdrowych Włosów

Celem Kliniki Zdrowych Włosów jest rozwiązywanie problemów z włosami. Na ogół są to: wypadanie włosów, łysienie plackowate, androgenowe, genetyczne przerzedzenie czy też utrata włosów będąca następstwem różnego rodzaju chorób, chemioterapii, naświetlał, wypadków czy po prostu stresującego trybu życia.
W Klinice Włosa staramy się rozwiązywać problemy osób, które nie są zadowolone z ilości włosów na głowie niezależnie od tego jakie jest tego podłoże.

Dążymy do skutecznego rozwiązania problemów braku włosów za pomocą nowoczesnych, bezbolesnych, niechirurgicznych metod leczenia uznając przeszczep włosów i wszelkie metody inwazyjne za ostateczność. Rozszerzając cały czas swoją ofertę i rozwijają…c umiejętności oferujemy usługi dla osób, które chcą mieć piękne włosy.
Proponujemy wyłącznie efektywne i sprawdzone metody na łysienie i wypadanie włosów, Słabe i rzadkie włosy przestaną spędzać Ci sen z powiek.
Zapewniamy pełną anonimowość i intymną atmosferę w kameralnych wnętrzach.
Dzięki nam znów zaczniesz cieszyć się życiem.

Nasza Klinika to miejsce, które powstało z miłości do włosów.

Zapraszamy każdego kto cierpi z powodu utraty włosów i pragnie poprawią swój wygląd.
Celem Kliniki Zdrowych Włosów  jest likwidacja skutków takich schorzeń jak: łysienie plackowate, androgenowe, bliznowaciejące, telogenowe, genetyczne, przerzedzenie lub utrata włosów, będące skutkiem różnorodnych chorób, chemioterapii, wypadków, naświetlań, stresującego trybu życia, oraz wielu innych jak np. trichotillomania.

To tu nasz doświadczony trycholog,  pomoże Ci odzyskać zdrowe, piękne włosy.

Jesteśmy po to by Wam pomóc.

Inwestując w najnowsze technologie i wykorzystując trendy, jesteśmy gotowi by zaprosić Państwa do skorzystania z szerokiego wachlarza naszych usług oraz różnorodnej oferty ś›wiatowej marki preparatów Kapyderm.

Jesteśmy dumni, że stworzyliśmy dla Państwa ofertę najnowocześniejszych badań tj. Trychologiczne badanie skóry głowy, włosów oraz ich cebulek czy Analiza pierwiastkowa włosa, innowacyjnych zabiegów tj. mezoporacja, Laser stymulujący cebulki włosów, mezoterapię igłową i mikroigłową, mikropigmentacja skóry głowy oraz indywidulanych konsultacji, które mają na celu nie tylko określenie przyczyn, dlaczego włosy nie są piękne, gęste i zdrowe, ale przede wszystkim jak sprawiżą by takie były.
Z chęcią precyzyjnie dobierzemy do Państwa potrzeb indywidualny program zabiegowy lub zaproponujemy innowacyjne rozwiązania na wypadanie włosów i łysienie.

Szczycimy się tym, że w naszej ofercie posiadamy innowacyjną, niechirurgiczną metodę uzupełnienia braku włosówktóra jest całkowicie bezpieczna i bezbolesna.
Nie ma żadnych ograniczeń zdrowotnych i wiekowych, doskonała dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Można nią uzupełniać wszystkie ubytki bez względu na rodzaj łysienia.

Sprawdź sam, a efekt przejdzie Twoje najśmielsze oczekiwania.

Dzięki naszym zabiegom będziesz czuć się swobodnie w każdej sytuacji, a nowe włosy pozwolą Ci cieszyć się życiem jak dawniej.

Naszym celem jest skuteczne rozwiązanie problemów braku włosów za pomocą nowoczesnych, bezbolesnych, skutecznych i niechirurgicznych metod. Rozszerzając cały czas swoją ofertę i rozwijając umiejętności oferujemy usługi dla osób, które chcą mieć piękne włosy.

Proponujemy wyłącznie efektywne i sprawdzone metody. Zapewniamy pełną anonimowość i intymność atmosferę w kameralnych wnętrzach.
Jako firma cenimy sobie jakość i dyskrecję.

Dzięki nam znów zaczniesz cieszyć się życiem.

 

POWRÓT