Metody leczenia ł‚ysienia

METODY LECZNIA TRYCHOLOGICZNEGO STOSOWANE W KLINICE ZDROWYCH WŁOSÓW:

JAKO JEDYNI W WOJEWÓDZTWIE LUBUSKIM POSIADAMY MEDYCZNY LASER DO LECZENIA PROBLEMÓW ZWIĄ„ZANYCH Z WYPADNIEM WłOSÓW, ŁYSIENIEM I CHOROBAMI SKÓRY GŁOWY!!!

LASEROTERAPIA SKÓRY GŁOWY I WŁOSÓW

Tych z Pań„stwa, którzy mają problem z w wypadaniem włosów, przerzedzeniem czy łysieniem lub chcą…cych stosować profilaktykę aby najdłużej cieszyć się pięknymi włosami zapraszamy do zapoznania się z naszą… ofertą… – jedynym na ś›wiecie opatentowanym laserem stymulującym ukrwienie i wzrost włosów i skutecznie hamują…cym ich wypadanie. Laser ma udowodnione klinicznie działanie oraz posiada certyfikaty bezpieczeń„stwa CE, FDA.

Dzięki naszemu laserowi i skutecznie dobranej terapii odzyskasz nowe i mocne włosy.

MEZOTERAPIA IGłOWA

Wzmacnia, regeneruje, odżywia

Ten typ mezoterapii polega na wstrzykiwaniu niewielkich dawek substancji leczniczych bezpośrednio w skórę, w są…siedztwo cebulek włosowych, które są… w niej położone.

Jest to potwierdzona dermatologicznie metoda. Jej efektem jest regeneracja, odżywienie, wzmocnienie i zahamowanie wypadania oraz pobudzenie wzrostu włosów. To co widzimy w krótkim czasie to szybsze odrastanie, zwiększenie gęstoś›ci i gruboś›ci włosów, a także ich optymalne nawilżenie i odżywienie. Dotyczy to zarówno włosów jak i skóry głowy.

MEZOTERAPIA MIKROIGłOWA

Ten innowacyjny zabieg polega na frakcjonowaniu skóry mikroigłami. Stymuluje fibroblasty do produkcji nowego kolagenu i elastyny. Podczas zabiegu w skórze tworzone są… mikrokanaliki, dzięki którym struktura skóry nie stanowi bariery do bardzo intensywnego wnikania odpowiednio i indywidualnie dobranych preparatów.

Substancje aktywne zawarte w preparatach skutecznie docierają… bezpoś›rednio do skóry głowy, gdzie następuje ich maksymalna absorpcja. Mikroigły dodatkowo naturalnie stymulują… kolagen i elastynę. W rezultacie zabiegu następuje maksymalna absorpcja substancji aktywnych zawartych w dobranych przez trychologa preparatach i ich rozprzestrzenienie w skórze właś›ciwej oraz silne pobudzenie tkanek do odnowy i regeneracji.

ELEKTROTERAPIA

Jest zabiegiem elektroleczniczym z zastosowaniem m.in. prądu stałego

TERAPIA LAMPĄ„ PUVA MEDI

Lampa jest wysokiej klasy urzą…dzeniem medycznym, emitują…cym promieniowanie UV w różnych spektrach: UVA, UVB oraz UVB 311nm – jest to unikalne pasmo wyodrębnione głównie do leczenia bielactwa, łuszczycy oraz łysienia plackowatego. Czas zabiegu trwa od kilku sekund do kilku minut. Podczas terapii przed naś›wietlaniem stosuje się odpowiednie preparaty lecznicze, aplikowane na skórę głowy

WIBROTERAPIA GłOWY

Wibromasaż ma za zadanie wzmocnić ukrwienie głowy, pobudzić porost włosów oraz wzmocnić cebulki włosów. Przed rozpoczęciem zabiegu aplikujemy pacjentowi preparat trychologiczny, odpowiednio dobrany do potrzeb danej skóry.

LASEROWE SZCZOTKOWANIE WŁOSÓW

Przy laserowym szczotkowaniu włosów wykorzystuje się najnowszą… technologię laserową… stosowaną… do zapobiegania wypadania i pobudzania wzrostu włosów.

Kuracja laserowa wykorzystują…ca falę 20 laserów o małej mocy i odpowiedniej długoś›ci fali laserów dla osią…gnięcia maksymalnego efektu. Fale lasera wnikają głęboko w skórę głowy, aby uaktywnić krążenie krwi wokół mieszków włosowych, powstrzymują… wypadanie włosów i pobudzają wzrost nowych włosów. Laser to urządzenie wykorzystują…ce technologię, która zapobiega wypadaniu włosów i pobudza ich wzrost. Technologia lt oferuje bezinwazyjne i bezpieczne zabiegi przy ułżyciu nowoczesnych technologii laserowych które wpływają… na zwiększenie ukrwienia skóry głowy i cebulek włosów stymulując wzrost włosów. Unikalne światło lasera penetruje głęboko tkanki skóry, gdzie pobudza mikrocyrkulację krwi, wspomaga metabolizm komórek oraz syntezę białek.

Dotychczas na świecie opublikowano ponad 2500 prac i badań„ naukowych potwierdzają…cych skuteczność technologii laserowej lt.

Nie tylko zreszt…ą badania potwierdzają… jego skuteczność – świadczy też o tym liczba ponad 90% zadowolonych klientów z 69 krajów, którzy w swoich opiniach potwierdzają…:

  • zwiększenie ilości włosów oraz ich grubości,
  • szybszy wzrost włosów,
  • kolor włosów staje się ciemniejszy, dzięki czemu nie widać siwych włosów,
  • włosy stają… się silniejsze,
  • poprawia się ich wygląd,
  • brak łupieżu, podrażnień„ i swędzenia skóry głowy.

OZONOTERAPIA

Ozon jest gazem toksycznym dla człowieka ale niewielkie, precyzyjnie odmierzone jego dawki maja działanie terapeutyczne i wspomagają… leczenie.

Ozon posiada właś›ciwości pielęgnacyjne ale też bakteriobójcze i grzybobójcze. Ponadto wykazano, że aktywny ozon działa dermatologicznie w przypadku chorób skóry głowy.

Ponadto :

  • zapobiega wysuszaniu skóry, nie powodując… uczucia ściągania skóry po umyciu
  • łagodzi… stany zapalne skóry
  • można go stosoważ na rany ,zadrapania i otarcia skóry
  • nie zmienia… pH skóry i nie narusza… naturalnego płaszcza lipidowego skóry.

AKUPRESURA

Tradycyjna metoda leczenia wywodząca się z chińskiej medycyny naturalnej, stosowana poza oficjalną medycyną. Metoda ta znana była w Chinach już kilka tysięcy lat temu.

Polega ona na dotykaniu, głaskaniu, uciskaniu lub opukiwaniu okreś›lonych miejsc na ciele człowieka.

ZASTOSOWANIE INDYWIDUALNIE DOBRANYCH NA PODSTAWIE WYNIKÓW BADAу DANEGO PACJENTA PREPARATÓW TRYCHOLOGICZNYCH.

W celu wzmocnienia terapii dla naszych klientów dobieramy odpowiednie preparaty trychologiczne do kuracji domowej z naszej oferty lub tworzymy preparat indywidualnie dostosowany do potrzeb pacjenta i jego problemu.