Matrix Speed

REWOLUCJA W USUWANIU ROZSTĘPÓW, BLIZN I CELLULITU!!!

Skuteczna redukcja zmarszczek, blizn i rozstępów, cellulitu- najnowsze osiągnięcie w dziedzinie estetyki opierające się na synergii bardzo skutecznych technologii –  frakcjonowania skóry, mikronakłuwania igłami, lasera diodowego biostymulacyjnego, światła podczerwonego i radiofrekwencji.

Wyjątkowa skuteczność!!!

Zabieg  polecany do skutecznego odmłodzenia skóry, szczególnie twarzy i szyi. Pozwala naprawić skórę, usuwając zmarszczki, blizny i zamykając pory skórne, usuwa rozstępy i cellulit . Ogromna skuteczność i wyjątkowo krótki okres rekonwalescencji stawiają ją w czołówce zabiegów medycyny estetycznej. O skuteczności zabiegu przekonasz się już po pierwszej wizycie. Z każdym dniem następuje poprawa jędrności i napięcia skóry, jej odświeżenia i odbudowa.

Rozstępy i blizny potrądzikowe, pooperacyjne.

Zabieg oddziałuje na wszystkie warstwy skóry uruchamiając jej naturalne procesy naprawcze. Dzięki wyjątkowej precyzji działania możemy bardzo skutecznie redukować blizny potrądzikowe będące zmorą wielu osób, u których burza hormonalna w młodości  pozostawiła po sobie trwałe ślady. Uchodzi on również za pierwszą skuteczną metodę walki z rozstępami!!!  Można likwidować praktycznie każdy rodzaj rozstępów, nawet te najszersze, o ile posiadają jeszcze kolagen. W przypadku rozstępów bardzo głębokich zabieg może nie odnieść skutku, są to jednak sytuacje marginalne. Rozstępów można pozbyć się z każdego miejsca w którym powstały – uda, brzuch i piersi (często po ciąży).

USUWANIE CELLULITU:

USUWANIE ROZSTĘPÓW:

Zabiegi  na ciało:

 • leczenie rozstępów (nawet bardzo starych)
 • usuwanie blizn i redukcja cellulitu
 • rogowacenie mieszkowe
 • leczenie nadpotliwoś›ci pach
 • ujędrnianie i zagęszczanie skóry

Zabiegi  na twarz:

 • bezoperacyjny lifting twarzy
 • redukcja zmarszczek
 • odmładzanie skóry
 • usuwanie blizn potrądzikowych
 • odnowa skóry
 • usuwanie przebarwień

USUWANIE PRZEBARWIEŃ:

Bez ryzyka poparzeń i wtórnych przebarwień typowych dla większości laserów!!!

USUWANIE BLIZN:

Sukces technologii „SubAblacja” polega na odwróceniu przykładowego stożka – tutaj niewielkiej powierzchni ablacji towarzyszy duży obszar koagulacji i grzania objętościowego, którego powierzchnia roś›nie wraz z głębokołcią działania!

Włał›nie dzięki temu zabiegi wykonywane w tej technologii charakteryzują… się maksymalnym efektem podgrzania tkanek skóry (koagulacja i grzanie objętościowe) i głębokością penetracji zapewniającą optymalne efekty przy minimalnej powierzchni uszkodzonej skóry. Jednocześ›nie do minimum ograniczono okres rekonwalescencji (makijaż możemy nakładać już w 12 godzin po zabiegu podczas gdy dla technologii laserowych bezpieczny okres to około 48h)

Maszyna jest wyposażona w unikalną technologię  pozwalającą na niedostępną w innych technologiach swobodę w wyborze poziomu ablacji, koagulacji i  podgrzewania tkanek – dzięki temu parametry zabiegu mogą być optymalnie modyfikowane zależnie od konkretnych potrzeb indywidualnego pacjenta na poszczególnych obszarach zabiegu – pozwala to dodatkowo zmniejszyć inwazyjność zabiegu przy jednoczesnym podniesieniu jego skutecznoł›ci. Jest to możliwe z uwagi na wykorzystanie bardzo dobrze kontrolowanego źródła energii.

Dlaczego ten zabieg jest nr 1 na ś›wiecie w dziedzinie medycyny estetycznej i kosmetologii medycznej?

 • KILKANAŚCIE PROGRAMÓW POZWALA  NA MODYFIKACJĘ PARAMETRÓW, DZIĘKI CZEMU OSIĄGAMY OPTYMALNE REZULTATY PRZY MINIMALNYM USZKODZENIU SKÓRY.
 • POZWALA NAM TO WYKONYWAƆ SKUTECZNE I BEZPIECZNE ZABIEGI, NIEZALEŻNIE OD KARNACJI SKÓRY, OPALENIZNY CZY PORY ROKU.
 • NIE ISTNIEJE ZAGROŻENIE POWSTANIA PRZEBARWIEŃ I INNYCH KOMPLIKACJI.

BlIZNY POTRĄDZIKOWE:

EFEKTY ZABIEGU:

Efekty zabiegu  można podzielić na te widoczne od razu oraz te, które uaktywniają się z czasem. Bezpoś›rednio po zabiegu następuje obkurczanie się włókien kolagenowych, przez co skóra staje się bardziej napięta. Jednak te efekty ostateczne widoczne są kilka tygodni po zabiegu, nawet do 3 miesięcy po zabiegu. Następuje wówczas stymulacja powstawania nowego kolagenu, skręcania się i zagęszczania jego włókien oraz budowania między nimi nowych wiązań. Skóra staje się przez to bardziej jędrna i sprężysta.

PROCEDURA ZABIEGU:

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu, tak więc pacjent nie odczuwa żadnego bólu ani dyskomfortu. Po zabiegu skóra może być zaczerwieniona i lekko opuchnięta. Do 12 godzin po zabiegu nie należy nakładać żadnych kosmetyków na obszar wcześniej poddawany zabiegowi.