Podnoszenie i ujędrnianie pośladków

Jędrne pośladki – to marzenie wielu Polek. Nic więc dziwnego, że jest to dziś jedna z najczęściej poprawianych chirurgicznie części ciała. Nie zawsze jednak do tego konieczna jest pomoc chirurga.

Wygląd pośladków możemy poprawić także dzięki nieinwazyjnym zabiegom w gabinetach kosmetologii estetycznej. Z pomocą przychodzi nam mezoterapia mikroigłowa, igłowa, Focus Rf, endermologia oraz elektrostymulacja.
Piękne pośladki dodają pewności siebie. Dzięki nim czujemy się atrakcyjne i seksowne. Nic więc dziwnego, że poświęcamy im tyle uwagi. Sięgamy po elegancką bieliznę , ujędrniające ćwiczenia fitness, kremy, odżywki, a coraz częściej także po nieinwazyjne zabiegi medycyny estetycznej, które pozwalają wymodelować pośladki i dodać im jędrności bez konieczności sięgania po skalpel.

Polki chcą dziś ujędrniać, unosić, modelować i upiększać skórę pośladków. Coraz częściej sięgamy po proste zabiegi nawilżające skórę, usuwające rozstępy i cellulit, ale także po zabiegi modelujące unoszące pośladki i przywracające im ich młodzieńczy wygląd.

Mezoterapia mikroigłowa i igłowa – efekt odmłodzenia i ujędrnienia skóry pośladków

Zabieg ten poprawia napięcie skóry okolicy pośladków, stosuje się go także przy pierwszych oznakach starzenia się skóry. Polega on na wprowadzeniu pod naskórek specjalnych substancji na bazie kwasu hialuronowego. Najczęściej jest to mieszanka witamin i substancji mających właściwości ujędrniające. Zabieg dostarcza skórze niezbędne składniki potrzebne do rewitalizacji, nawilżając, ma także właściwości przeciwstarzeniowe.

 

Jego efektem są ujędrnienie pośladków, wzmocnienie tkanki łącznej, poprawa napięcia skóry w obrębie pośladków, podniesienie i ich wypełnienie , a także głębokie nawilżenie i wygładzenie skóry.

Ulthera – efekt push up bez skalpela

Innym rozwiązaniem jest zabieg z zastosowaniem urządzenia Ulthera. Zabieg będący bezinwazyjnym liftingiem skóry daje efekt push up. Wszystko dzięki przywróceniu napięcia skóry. Urządzenie wykorzystuje w tym celu energię ultradźwięków, ukierunkowanych na wybrany obszar skóry. Ingerencja ta wywołuje natychmiastowe obkurczenie tkanek podskórnych. Efektem tego jest znaczne uniesienie pośladków, dzięki zwiększeniu napięcia zwiotczałej skóry. Sama skóra natomiast odpowiada na zabieg produkcją nowego kolagenu.

 

Skóra nie tylko odzyskuje młodzieńczy wygląd, ale znikają także nawisy skórne i zwiotczenia. Biust dosłownie ulega podciągnięciu dzięki napięciu skóry wokół niego, otrzymuje nowe podparcie. Natomiast dzięki właściwościom liftingującym znikają bruzdy na powierzchni skóry piersi. Efekt zabiegu utrzymuje się nawet 3 lata.

Focus Rf – zagęszczenie i ujędrnienie skóry – zdobywca „Złotego Laura Kosmetologii”

Auto-Focus 3D bezpiecznie i skutecznie pozwala na selektywne ogrzewanie tkanki na różnych głębokościach, naprężenie szkieletu kratowego wspierającego tkankę tłuszczową oraz na częściową denaturację istniejącego kolagenu, usprawniając w ten sposób formowanie się nowego kolagenu. Kiedy włókna kolagenowe są ogrzane, niektóre z połączeń sieciowych ulegają przerwaniu, ale nie zniszczeniu, kolagen ulega skurczeniu i zagęszczeniu, dochodzi do ponownego utworzenia kolagenu. Tak zwiększona aktywność fibroblastów powoduje odmłodzenie skóry, co z kolei inicjuje procesy odnowy (proliferacja fibroblastyczna oraz neokolageneza), zagęszczenia , wzmocnienia i podniesienia pośladków.

Endermologia – kształtowanie pośladków.

Intensywna, trójwymiarowa stymulacja tkanek poprawiająca napięcie, elastyczność i jędrność. Głęboki endomasaż oddziaływuje na tkankę skórną pośladków, poprzez poprawę cyrkulacji krwi i limfy, wymiany płynów międzykomórkowych i usuwania toksyn oraz dotlenienie i odżywienie komórek. Dzięki temu dochodzi do uelastycznienia i wzmocnienia więzadeł podtrzymujących oraz poprawy wyglądu i kształtu pośladków.

Elektrostymulacja – gimnastyka mięśni pośladków.

Intensywna gimnastyka izometryczna modelująca sylwetkę, ujędrniająca i wzmacniająca mięśnie oraz silnie podnosi pośladki. Nasze urządzenie różni się od zwykłych elektrostymulatorów tym, że rozgrzewa mięśnie indywidualnie oraz wykonuje rozgrzewkę i trening mięśni jednocześnie, imitując regularne ćwiczenia fizyczne. Poprawia krążenie krwi oraz natlenienie tkanek przyspieszając w ten sposób odnowę komórek oraz czyszcząc skórę, która staje się błyszcząca i zwarta. Zabiegowi można poddawać każdy mięsień w problemach kosmetycznych związanych ze zwiotczeniem (również poporodowym). Daje doskonałe rezultaty w przypadku zwiotczałych, pozbawionych jędrności pośladków.