Intraject - skalpel plazmowy

USUWANIE ZMARSZCZEK, BLEFAROPLASTYKA POWIEK GÓRNYCH ORAZ GłĘBOKI TERMOLIFTING!

Intraject. Nowość! Wirtualny skalpel plazmowy.

Jest to pierwszy niechirurgiczny zabieg z medyczną certyfikacją oraz badaniami klinicznymi potwierdzającymi skuteczność w redukcji płytkich i głebokich zmarszczek oraz termoliftingu.

Nasze Centrum
 oferuje najnowsze, niezwykle nowoczesne urządzenie Intraject firmy Biotec Italia oparte jest na technologii plazmy azotowej, ale również jako jedyne na rynku wyposażone zostało w dodatkowe moduły, jak: medyczny peeling kawitacyjny i sonoforezę wysokiej mocy, radiofrekwencję igłową z elektroporacją oraz falę radiową z mezoterapią bezigłową.

Znakomity IntraJect

Znalezione obrazy dla zapytania IntraJect

 

Nasze urządzenie posiada certyfikaty ISO 9001 i ISO 13485, co oznacza, że należy do najwyższej klasy ISO w kategorii sprzętu medycznego. Posiada także akredytację TÜV Rheinland – jednej z prestiżowych agencji licencjonujących sprzęt medyczny dla Komisji Europejskiej.

Innowacyjność tej technologii to połączenie termoliftingu z niezwykle głęboką przebudowę mechaniczną poszczególnych warstw naskórka i skóry właściwej, pozbawioną ryzyka poparzeń i światłouczulenia, cech charakterystycznych dla laseroterapii.

Atutem plazmy azotowej zastosowanej w aparaturze Intraject jest możliwość jej zastosowania na powiekę ruchomą i przeprowadzenie blefaroplastyki, co do tej pory było możliwe jedynie drogą chirurgiczną.
 

Jak to działa?

W urządzeniu plazma wytworzona z gazu (azotu) poddanego w rączce urządzenia bardzo wysokiej częstotliwość radiofrekwencji, dociera aż do skóry właściwej.

Dzięki oddziwaływaniu plazmy na skórę rozpoczyna się proces wytworzenia nowego kolagenu typu 1-go i 2-go, kwasu hialuronowego oraz elasytny.

Plazmę wyróżnia fakt, iż energia ta nie potrzebuje chromoforów w odróżnieniu od laserów. Oznacza to, że po wykonaniu procedury zabiegowej z użyciem plazmy skóra nie jest naświetlona energią laserową – światłouczulona, co eliminuje ryzyko powikłań w postaci przebarwień po laseroterapii.

Dodatkowo, bardzo ważnym atutem tej technologii jest termiczna modyfikacja komórek, a nie ich uszkodzenie, dzięki czemu unikamy ryzyka poparzeń, mimo wysokich parametrów zabiegowych.

Pod wpływem impulsów energetycznych rozpoczyna się proces tworzenia nowych warstw komórek naskórka i skóry właściwej. W wyniku naturalnego peelingu zostaje odsłonięta odnowiona skóra pozbawiona niedoskonałości – bez przebarwień, zmarszczek, bruzd czy blizn.

Efekt:

Nastepuje redukcja, wygładzenie i wypełnienie zmarszczek oraz głębokich bruzd.

Wskazania:

 • Blefaroplastyka górnej powieki - niechirurgiczny lifting górnej powieki
 • Redukcja płytkich i głębokich zmarszczek na twarzy, szyji i dekolcie
 • Lifting okolicy pępka
 • Lifting nadmiaru skóry na brzuchu i raminonach
 • Rozstępy
 • Niefarmakologicze zabiegi na trądzik
 • Blizny potrądzikowe
 • Blizny i bliznowce
 • Przebarwienia skóry (plamy starcze, plamy słoneczne)
 • Brodawki
 • Mięśniaki 
 • Złogi cholesterolu

Jak długo trwa proces regeneracji?

Oprócz efektów widocznych już po 7 dniach gołym okiem, energia PLAZMOWA pobudza syntezę kolagenu i elastyny, co wpływa na poprawę jędrności skóry na przestrzeni kilku miesięcy.

Poprawa stanu cery następuje stopniowo i może pogłębiać się nawet przez rok, natomiast już po 10 dniach w badaniu histopatologicznym widać pogrubienie granicy skórno-naskórkowej i nowe włókna kolagenowe.

Od razu można zaobserwować poprawę kolorytu, tekstury czy napięcia skóry, natomiast inne cechy dotyczące głębszych warstw pogłębiają sie dalej. Im wyższa energia, tym głębsza strefa denaturacji i zmiany modyfikacyjne zachodzą głębiej.

Jak wygląda pocedura?

Prawdziwym hitem aparatury Intraject to wzbogacenie energii plazmowej o inne, najnowsze technologie z zakresu medycyny estetycznej po to, aby reagować na wszelkie problemy i niedoskonałości skóry:

 • Medyczny peeling kawitacyjny wraz z sonoforezą bardzo dużej mocy, dzięki czemu możemy w wyselekcjonowany sposób oczyścić skórę z wszelkich niedoskonałości (stany ropne, zaskórniki otwarte i zamknięte, nadmierny łojotok) i przywrócić jej równowagę w zakresie prawidłowej keratynizacji oraz rogowacenia.
 • Połączenie radiofrekwencji igłowej z elektroporacją, to następny przełom technologiczny tej aparatury w postaci . Należy zaznaczyć, iż urządzenie Intraject to jedyne urządzenie na rynku medycznym łączące w jednej głowicy i w jednym czasie: mechaniczne nakłuwanie igłami tytanowymi o długości 0,25-3 mm, falę radiową monopolarną oraz elektroporację. Taka innowacyjność umożliwia nam wytworzenie planowych, regularnych mikrouszkodzeń skóry wraz z uzyskaniem diatermii Rf oraz wprowadzaniem zjonizowanych składników ampułek, leków bezpołrednio do skóry właściwej, dobranych do indywidualnych potrzeb i problemów skórnych (procesy starzenia-zmarszczki, bruzdy, wiotkość skóry: przebarwienia, blizny, rozstępy, trą…dzik, nadmierne rogowacenie, miejscowa otyłość-podbródek)
  .
 • Fala radiowa monopolarna wspomagana mezoterapią bezigłową, aby zwiększyć dodatkowo rezultat poprzedniej procedury przy skórach przy skórze wymagającej liftingu owalu twarzy, szyji i dekoltu.
  fala radiowa
 • Plazma azotowa – może być wykonywana łącznie z pozostałymi technologiami lub samodzielnie w zależności od rodzaju problemu.