Category Massages
mezoterapia

Mezoterapia mikroigłowa – najlepszy sposób na długowieczną młodość Twojej skóry

Szukasz zabiegu, który pozwoli Ci dogłębnie zregenerować oraz widocznie odmłodzić skórę twarzy? Cenisz sobie nowoczesne oraz bezpieczne metody, które będą efektowniejsze od domowej pielęgnacji, a zarazem nie będą wiązały się ze zbyt inwazyjnym, a przy tym niebezpiecznym działaniem? W Reha-Med czeka na Ciebie profesjonalna kuracja pozwalająca na zdecydowaną walkę z oznakami starzenia, której rezultaty śmiało można porównać do tych uzyskanych drogą chirurgii plastycznej. Mowa oczywiście o niezwykle popularnej mezoterapii mikroigłowej, czyli prostym oraz skutecznym zabiegu, który poprzez serię mikroskopijnych nakłuć w obrębie naskórka, ma na celu stymulację najgłębszych warstw Twojej skóry do produkcji nowych włókien kolagenu oraz elastyny.

Regeneracja i odnowa skóry

Mezoterapia mikroigłowa to bezpieczny, mało inwazyjny, a przy tym niezwykle skuteczny zabieg oparty na dwóch rodzajach aktywności, który z powodzeniem stosujemy do terapiach antystarzeniowych. Metoda ta cieszy się naszym uznaniem ze względu na spektakularne oraz niemal natychmiastowe efekty w postaci biorewitalizacji, liftingu, nawilżenia, odżywienia oraz odbudowy skóry na poziomie komórkowym. W Reha-Med zabieg wykonujemy za pomocą specjalistycznego urządzenia, którego niewielka końcówka wyposażona jest w miniaturowe igiełki, dzięki czemu możemy precyzyjnie stosować technikę gęstych mikronakłuć w obszarze Twojego naskórka. Powstałe w ten sposób mikrourazy, bazując na naturalnych zdolnościach organizmu do samoodnowy, inicjują dynamiczny proces regeneracji skóry, czego rezultatem jest indukcja nowych wiązań kolagenu oraz elastyny.

Witaminowe koktajle dla Twojej skóry

Drugim aspektem naszych działań jest aplikacja pożądanych składników aktywnych, takich jak mikroelementy, czynniki wzrostu, aminokwasy czy witaminy bezpośrednio w głąb skóry właściwej. Podczas zabiegu na powierzchni naskórka tworzymy mikroskopijne kanały, dzięki którym wykorzystywane mieszanki odżywczych koktajli ulegają lepszej absorpcji, a to sprawia, że jeszcze intensywniej odżywiają i regenerują Twoją skórę na poziomie komórkowym. Aby uzyskać jak najlepsze efekty terapii, w Reha-Med zapewniamy Ci zawsze maksymalnie zindywidualizowany schemat każdej kuracji. Dlatego to, jakie substancje zostaną wykorzystane podczas zabiegu i w jaki sposób ukierunkujemy ich działanie, ustalamy zawsze biorąc pod uwagę konkretne potrzeby oraz rodzaj i kondycję Twojej cery.

Wskazania do zabiegu mezoterapii mikroigłowej

 • zmarszczki
 • oznaki starzenia się skóry
 • zanik owalu twarzy
 • utrata jędrności oraz elastyczności skóry
 • przebarwienia
 • blizny
 • sucha, szara i odwodniona cera
 • rozstępy oraz cellulit

Efekty mezoterapii mikroigłowej

Połączenie techniki mikroskopijnych nakłuć w obrębie naskórka z aplikacją wysoko stężonego koktajlu regenerującego pozwala nam osiągnąć fantastyczne efekty terapeutyczne w zaskakująco krótkim czasie. Mechaniczne urazy naskórka przyczyniają się do wzrostu przepływu krwi, stymulują podział oraz odnowę komórek, a także wpływają na produkcję nowych wiązań kolagenowych oraz elastynowych. Dzięki temu widocznie poprawiamy strukturę Twojej skóry, a tym samym spowalniając proces starzenia się, zapewniamy jej zdrowy, młody wygląd. Dodatkowo zastosowane substancje aktywne przywracają właściwie napięcie skóry, zwiększają poziom nawilżenie, wpływają na redukcje przebarwień, a także skutecznie wygładzają zmarszczki oraz blizny.

Przeciwskazania

 • ciąża i okres laktacji
 • choroby nowotworowe
 • cukrzyca
 • aktywne stany zapalne skóry
 • zaburzenia krzepliwości krwi
 • opryszczka
 • choroby wirusowe, bakteryjne oraz grzybicze
 • choroby autoimmunologiczne
 • choroby zakaźne
 • terapia retinoidami

Wskazania pozabiegowe

Mezoterapia mikroigłowa to prosty, bezpieczny zabieg, który nie wyłącza Cię z codziennej aktywności i nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji. Jednak dla uzyskania jak najlepszych rezultatów wymaga stosowania się do kilku zasad. Przede wszystkim przez okres około dwóch tygodni po zabiegu powinnaś zrezygnować z ekspozycji skóry na słońcu i stosować kremy z wysokim filtrem UV. Dodatkowo bezpośrednio po zabiegu należy unikać korzystania z basenu, sauny oraz gorących kąpieli, a także nie drapać, ani nie wykonywać peelingów w obszarze łuszczącego się naskórka.

Mezoterapia mikroigłowa wykonywana przez naszych wykwalifikowanych specjalistów to dla Ciebie gwarancja spektakularnych rezultatów w postaci znacznie młodszej oraz zdrowszej cery. Marzysz o takich efektach? Jak najszybciej zarezerwuj wizytę w Reha-Med i poznaj sekret młodości i urody milionów kobiet na własnej skórze!

ZAPRASZAMY!