Category Massages
laser

Zabiegi z użyciem technologii laserowych, wykonywane przez doświadczonego specjalistę, udowodniły, że stanowią niezawodną broń w walce z wieloma mankamentami urody. Za sprawą odpowiedniego lasera możesz teraz spektakularnie odmłodzić skórę, usunąć blizny i przebarwienia, pozbyć się zbędnego owłosienia oraz tkanki tłuszczowej. Jest jednak jeden warunek – aby zabieg był efektywny i w pełni bezpieczny warto wykonać go późną jesienią, a najlepiej zimą. Dlaczego? Ponieważ głównym „wrogiem” zabiegów laserowych jest słońce.

Każdy zabieg laserowy niesie ze sobą konieczność bezwzględnego unikania ostrych promieni słonecznym minimum przez 4 tygodnie od ostatniego zabiegu. W przeciwnym razie może dość do przebarwień, powikłań, w najgorszym przypadku uszkodzeń skóry. Dlatego właśnie zima jest najlepszą porą roku na wykonywanie wszelkich zabiegów laserowych – promieniowanie UV jest znacznie mniejsze niż podczas wiosny i lata, a dodatkowo nieopalona skóra lepiej absorbuje światło laserowe, co oznacza lepsze i szybciej zauważalne efekty.

Jako eksperci w dziedzinie kosmetologii radzimy – jeśli planujesz wykonać zabieg laserowy, zrób to teraz! Wykorzystaj zimową aurę na profesjonalną pielęgnację skóry twarzy oraz ciała, która czeka na Ciebie w naszej Klinice Reha-Med. Co konkretnie możesz zrobić dla swojej urody o tej porze roku, korzystając z naszych certyfikowanych, medycznych urządzeń laserowych?

Depilacja laserowa

O depilacji laserowej wato pomyśleć zimą z dwóch względów. Po pierwsze z powodu konieczności unikania promieni słonecznych zarówno przed, jak i po zabiegu. Po drugie z powodu niezbędnej dla ostatecznego efektu serii kilku zabiegów (około 5-6 w odstępach 4-6 tygodniowych). W naszej Klinice depilację laserową wykonujemy przy pomocy medycznego lasera diodowego. Gwarantujemy Ci tym samym maksymalne bezpieczeństwo, komfort oraz skuteczność zabiegu, który wykorzystując energię laserową, hamuje pracę cebulek włosowych, a tym samym prowadzi do trwałego usunięcie włosków z obszaru poddanego depilacji.

Zamykanie naczynek krwionośnych

W Klinice Reha-Med oferujemy Ci jedną z najskuteczniejszych, najbezpieczniejszych i najszybszych metod zamykania rozszerzonych naczynek krwionośnych na twarzy, dekolcie oraz innych miejscach na ciele. Podczas zabiegu zamykamy konkretne, rozszerzone naczynko właśnie impulsem świetlnym emitowanym przez laser, dzięki czemu powodujemy koagulację białka wewnątrz naczynka, a w konsekwencji jego zamknięcie oraz „wchłonięcie w skórę”. Wybierając taki zabieg zimą, pozbędziesz się nieestetycznych, czerwonych naczynek, co pozwoli Ci wiosną cieszyć się gładką skórą o jednolitym kolorycie.

Matrix Speed

Urządzenie Matrix Speed, dzięki wielu możliwościom modyfikacji parametrów, pozwala nam zaoferować Ci zabieg dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb oraz terapię, która w zależności od potrzeb wygładzi zmarszczki, zlikwiduje blizny, usunie nawet stare rozstępy. Skąd taka wielofunkcyjność? Wszystko dzięki promieniom laserowym, które powodują podskórne podgrzanie tkanek, a w konsekwencji ich pożądaną modyfikację (odnowę). Dodatkowo podczas zabiegu przyczyniamy się do stymulacji produkcji nowego kolagenu, skręcania się i zagęszczania jego włókien oraz budowania między nimi nowych wiązań. Przekłada się to na ujędrnienie, rozjaśnienie, zagęszczenie oraz wyrównanie struktury skóry, a więc likwidację wskazanych przez Ciebie mankamentów urody, takich jak zmarszczki, blizny, czy rozstępy.

Laserowe usuwanie tkanki tłuszczowej

Jeżeli bez skutku próbujesz zgubić tkankę tłuszczową, porzuć nieefektywne metody odchudzania i wybierz najskuteczniejszy laser diodowy do usuwania tkanki tłuszczowej, jaki czeka na Ciebie w naszej Klinice. Co prawda, ze względu na jego bezpieczeństwo i brak podrażnień skóry, zabieg można wykonywać cały rok, ale seria zabiegów zimą, pozwoli Ci odpowiednio przygotować sylwetkę do wiosny. Nasz zabieg fantastycznie sprawdza się do usuwania tzw. miejscowej otyłości, ponieważ pozwala działać precyzyjnie na konkretne miejsce zabiegowe, takie jak uda, pośladki, nogi, brzuch, plecy, czy ramiona. Co więcej, energia laserowa wpływa tylko na adipocyty (komórki tłuszczowe), rozrabiając je, po czym usuwając z Twojego organizmu uwolniony tłuszcz, za sprawą naturalnych procesów metabolicznych, dzięki czemu uzyskujesz efekty w postaci zmniejszenia odwodu ciała, wysmuklenia sylwetki oraz likwidacji uporczywego cellulitu.

ZAPRASZAMY!