Category Massages
Julie

Karbokysterapia to zabieg wykorzystujący dwutlenek węgla, który zawojował rynek medycyny estetycznej, posiadający nieocenione i zbawienne właściwości. Czy wiesz jednak, że tradycyjna karboksyterapia została wyprzedzona przez intuicyjny system Karboksyterapii Julie, czyli pierwszą na świecie inteligentną technologię iniekcji leczniczego gazu w głąb skóry? Wyjątkowo nowoczesny aparat Julie to nie tylko przeniesiona z tradycyjnej karboksyterapii niezwykła skuteczność, bezpieczeństwo i najwyższy standard terapii, ale także po raz pierwszy przełomowy system, który sam dobiera parametry zabiegu do konkretnego problemu, jego stadium oraz stopnia zaawansowania. To również niezawodna technologia, która raz na zawsze pozwoli Ci rozprawić się z tkanką tłuszczową oraz skórką pomarańczową w każdym miejscu na ciele. Co jeszcze kryje w sobie innowacyjna Karboksyterapia Julie, czym wyróżnia się na tle innych urządzeń do iniekcji gazu CO2 i jakie efekty oznacza dla Ciebie taki zabieg? O tym dowiesz się w naszym dzisiejszym artykule.

Karboksyterapia Julie kontra tkanka tłuszczowa:

  • redukcja tkanki tłuszczowej
  • likwidacja cellulitu (w stadium od I do IV)
  • usprawnienie metabolizmu
  • redukcja rozstępów
  • poprawa jędrności i elastyczności skóry
  • wygładzenie i regeneracja struktury skóry
  • wzrost produkcji nowego kolagenu

Zaawansowana technologia w trosce o Twoje piękno

Karboksyterapia polega na podskórnej iniekcji dwutlenku węgla w celu zwalczenia konkretnego mankamentu urodowego. Jednak zarówno manualna, jak i mechaniczna (za pomocą urządzeń starej generacji) technika podawania gazu CO2 pod skórę bezkonkurencyjne przegrała z najnowszą technologią karboksyterapii wykonywanej za pomocą innowacyjnego urządzenia Julie. Ten wyjątkowy aparat nie tylko daje nam możliwość dokładnego zdiagnozowania Twojego problemu, lecz także dobrania dla Ciebie indywidualnych parametrów zabiegu, dedykowanych dla stopnia zaawansowania niedoskonałości, stanu i kondycji Twojej skóry oraz zamierzonych efektów. Co jeszcze kryje w sobie najnowsza technologia Karboksyterapii Julie? Aparaty starej generacji umożliwiały jedynie aplikację zimnego gazu, co często wiązało się z niemiłymi odczuciami podczas zabiegu. Dzięki naszemu urządzeniu możesz zapomnieć o dyskomforcie podczas iniekcji dwutlenku węgla, ponieważ zostało ono wyposażone w podwójny system podgrzewania gazu, co pozwala nam zmniejszyć Twój dyskomfort o nawet 90% i zadbać o to, aby zabieg był dla Ciebie naprawdę przyjemny i komfortowy. Dodatkowo Julie daje Ci gwarancję precyzyjnego i bezpiecznego zabiegu. Wszystko dzięki systemowi odpowietrzania aparatury (zapobiega ono przedostawaniu się wraz z dwutlenkiem węgla powietrza atmosferycznego do tkanek, przez co wyklucza ryzyko powikłań zapalanych) oraz technologii podwójnego filtrowania gazu, co daje Ci pewność, że zaaplikowany przez nas gaz to w 99,5% czysty, leczniczy dwutlenek węgla.

Jak Karboksyterapia Julie wpływa na tkankę tłuszczową i cellulit?

Zaaplikowany przez nas dwutlenek węgla dociera dokładnie w miejsce ulokowania się tkanki tłuszczowej, gdzie następnie zmieniony zostaje w kwas węglowy. Właśnie ten proces odpowiada za rozpad błon komórek tłuszczowych, czego następstwem jest dynamiczny proces lipolizy (czyli destrukcji komórek tłuszczowych, które w wyniku rozkładu uwalniają tłuszcz do krwiobiegu, skąd usuwany jest on za pomocą metabolizmu). Dodatkowo aplikacja leczniczego dwutlenku węgla prowadzi nie tylko do poprawy krążenia i redukcji tkanki tłuszczowej, ale też do stymulacji znajdujących w głębokich warstwach skóry fibroblastów. Dzięki temu podczas zabiegu usuwany zbędną tkankę tłuszczową oraz pobudzamy Twoją skórę do dynamicznej wewnątrzkomórkowej odnowy i regeneracji, co na jej powierzchni widać pod postacią jędrniejszej, wygładzonej oraz napiętej skóry pozbawionej cellulitu.

PAMIĘTAJ! Indywidualnie oraz poprawnie dobrane parametry zabiegu, to gwarancja skuteczności oraz spektakularnych efektów jakich oczekujesz! Zaufaj ekspertom Reha-Med i wybierz dla siebie Karboksyterapię Julie!

ZAPRASZAMY!