Category Massages
na plaży

Lato zbliża się wielkimi krokami, a Ty zaczynasz martwić się, że nie zdążysz wymodelować sylwetki, zlikwidować cellulitu i pozbyć się niechcianych krągłości do sezonu wakacyjnego? Istotnie tradycyjne sposoby prowadzące do redukcji wagi, opierające się na ujemnym bilansie kalorycznym oraz wzmożonej aktywności fizycznej może i przynoszą efekty, jednak wymagają czasu, poświęcenia i energii. Co więc powinnaś zrobić, jeśli zależy Ci na szybkim uzyskaniu satysfakcjonujących rezultatów bez diet i ciężkich treningów? Odpowiedź jest jedna – wybrać się do Reha-Med i pod naszym okiem przejść totalną metamorfozę sylwetki. Gwarantujemy Ci, że z naszą pomocą wymarzoną figurą będziesz cieszyć się już podczas tegorocznego urlopu.

Poznaj 3 rewelacyjne zabiegi, które w sposób bezinwazyjny umożliwiają zmniejszenie objętości komórek tłuszczowych, a tym samym zmniejszenie obwodu ciała, redukcję cellulitu i poprawienie jędrności skóry bez konieczności ingerencji chirurga, długiego okresu rekonwalescencji i ryzyka powikłań.

Nasze najlepsze zabiegi wyszczuplająco-modelujące:

Liposukcja ultradźwiękowa - to bezinwazyjny zabieg modelujący sylwetkę bazujący na działaniu zewnętrznego źródła ultradźwięków oraz światła podczerwonego o określonej mocy bezpośrednio na podskórną tkankę tłuszczową wybranej partii ciała. Oznacza to, że podczas zabiegu wykorzystujemy falę ultradźwiękową, którą przekazujemy do zgromadzonej podskórnie tkanki tłuszczowej. Powstałe w ten sposób wahanie fali ultradźwiękowej wywiera na komórki tłuszczowe efekt podobny do mikromasażu, czy mówiąc bardziej obrazowo wibracji. Właśnie takie drgania pozwalają na bezinwazyjne „rozbijanie” komórek tłuszczowych, które następnie zaczynają się kurczyć, aż w końcu ulegają całkowitemu rozpadowi. W konsekwencji uwolniony podczas zabiegu tłuszcz zostaje wydalony z Twojego organizmu za pomocą metabolizmu, a Ty możesz cieszyć się wymarzoną sylwetką, redukcją cellulitu i obwodem ciała mniejszym o nawet 8 centymetrów!

Endermologia – to specjalna technika masażu podciśnieniowego, dzięki któremu szybko wymodelujesz ciało, nawet w miejscach szczególnie odpornych na dietę i gimnastykę, ale też poprawisz sprężystość, napięcie oraz ogólną kondycję skóry. Cała skuteczność tego wyjątkowego masażu tkwi w specjalnej głowicy wyposażonej w dwie ruchome rolki wspomagane podcienieniem.    Podciśnienie wykorzystywane przez nas podczas masowania Twojego ciała tworzy fałdę skórną, która energicznie na zmianę jest rozwijana i zwijana przez poruszające się rolki. W ten sposób aktywujemy proces lipolizy, rozbijamy komórki tłuszczowe i pomagamy Ci usunąć z organizmu nagromadzony tłuszcz. Dodatkowo podczas zabiegu usprawniamy krążenie krwi, nakręcając metabolizm oraz stymulujemy fibroblasty do produkcji nowego kolagenu i elastyny, co przekłada się nie tylko wysmuklenie sylwetki, ale także regenerację skóry, która po serii zabiegów staje się jędrniejsza i napięta.

Kriolipoliza - to zabieg, który do walki z nadmierną tkanką tłuszczową wykorzystuje ekstremalnie niską temperaturę. Zastanawiasz się jak to możliwe? Przede wszystkim musisz wiedzieć, że komórki tłuszczowe negatywnie reagują na zimno, dlatego podczas zabiegu za pomocą specjalnego urządzenia obniżymy temperaturę wewnątrz tkanki tłuszczowej do -6/-8 stopni Celsjusza. Ujemne wartości temperatur powodują, że komórki tłuszczowe reagują „rozkruszeniem się” i uwolnieniem trójglicerydów następnie wydalanych są z Twojego organizmu w drodze procesów metabolicznych. Co ważne! Podczas zabiegu nie musisz obawiać się odmrożenia skóry,  uszkodzenia mięśni, naczyń krwionośnych lub innych tkanek, ponieważ na niską temperaturę, zastosowaną przez nas w zabiegu, reagują tylko komórki tłuszczowe!

Zabiegi odchudzające w Reha-Med - tych efektów możesz się spodziewać

 • redukcja nadmiernej tkanki tłuszczowej
 • wysmuklenie i wyrzeźbienie sylwetki
 • wyszczuplenie najbardziej newralgicznych miejsc na ciele (uda, brzuch, pośladki, plecy, kolana)
 • likwidacja cellulitu (nawet w najbardziej zaawansowanej fazie)
 • redukcja wagi
 • usprawnienie metabolizmu komórkowego
 • ujędrnienie, zagęszczenie i ożywienie skóry

Kiedy warto skorzystać z naszych zabiegów?

 • kiedy chcesz pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej i cellulitu
 • jeśli chcesz poprawić jędrność i napięcie skóry
 • jeśli zależy Ci na tym, aby pozbyć się tkanki tłuszczowej w sposób bezinwazyjny, bez bólu i konieczności długiej rekonwalescencji
 • jeśli nie chcesz zamartwiać się liczeniem kalorii i nie masz czasu, aby spędzać na siłowni długie godziny
 • jeśli Twój organizm na tendencję do odkładania tłuszczu w dużej ilości (za nadmiar tkanki tłuszczowej uznaje się jeśli przekracza ona 35% masy ciała u kobiet, a 30% masy ciała u mężczyzn)
 • jeśli masz problem z zatrzymywaniem wody w organizmie, co przekłada się na powstanie cellulitu wodnego
 • jeśli tkanki tłuszczowa rozkłada się nierównomiernie – odkładając się np. tylko na brzuchu lub udach i pośladkach.

ZAPRASZAMY!